.

.

УРАГАНОТ ОР-81A 6.5 Пловечки Клешти

УРАГАНОТ ОР-81A 6.5 Пловечки Клешти

DEN 192.00
Залиха

Пакет должина : 3.3 cm.Пакет ширина : 6.7 cm.Пакет висина : 22.2 cm.Тип на производ : ОПРЕМА за РИБОЛОВ.Ураганот керамички тревите 6.5 инчи ОР-81 A пловечки клешти мек зафат се справи.Риболов алатки клешти.Изработени од најквалитетни материјали.

R

Избор на клиент