.

.

WuYi KD1341 Малку Девојки Tassel латинска Танц Здолниште Дете Ballroom Фустан Сет

WuYi KD1341 Малку Девојки Tassel латинска Танц Здолниште Дете Ballroom Фустан Сет

DEN 1536.00
Залиха

Произведено во Кина.Помалку од 30℃Вода Рацете се Мијат, не Кајгана, Железо, Сува Чиста и се Меша Боја за Перење, Сува Рака Во Сенка.Димензии : Висина 110 Cm/44 IN, Висина 120 Cm/47 IN, Висина 130 Cm/51 IN, Висина 140 Cm/55 IN, и 150 Cm Висина/59 IN.Ве молиме да ги Собереш Поголема Големина ако Вашето Тело доби Малку Масти.Ткаенини : 90% Полиестер / 10% spandex.Се Облекуваат за Танчерка Девојки Ballroom Обука, Танц Пракса или Изведба Ballroom.Packge : Секој КОМПЈУТЕР во рок од 1 ПП Торба (Сет од 2 ПАРЧИЊА).Ве молиме изберете од вашата Висина (CM) ,На пример : на Вашиот токму Висина е 132-140 CM,одберете Големина 140cm ве Молам!Ве молиме да ги Собереш Поголема Големина ако Вашето Тело доби Малку Масти!Ние сме производство фабриката, ние може да ви понуди трговија на големо цена, ако имате повеќе квантитет, ве молам, само да се откажат текст со вашите податоци за нас!.

R

Избор на клиент