.

.

Tbest Кочница Спојки Држела,Универзална 7/8in Хидраулични Прилагодливи Кочница Горниот Пумпа Спојки Држела Справи со Собранието Одговара за Мотор Замена(Сребро)

Tbest Кочница Спојки Држела,Универзална 7/8in Хидраулични Прилагодливи Кочница Горниот Пумпа Спојки Држела Справи

DEN 2188.80
Залиха

Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Спојки се Справи со Собранието Материјал : Алуминиум Легура Големина : Како на Сликата Покажува Боја : Црна, Црвена, Златна, Сребрена, Портокалова, Сина (Изборен) Fitment : Одговара за 7/8in Универзален Мотор Замена Пакет Листата : 2 x Спојки се Справи .Погоден за : Алуминиум Легура Кочница Рачка на Менувачот е погоден за повеќето брендови на спортски велосипеди, улица велосипеди, скутери, за off-road возила со 7/8in стандард handlebar.тоа е цврста и отпорна,,кој обезбедува максимална сила и издржливост за долготрајна употреба,исто така,добар квалитет може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот.тоа е цврста и отпорна,,кој обезбедува максимална сила и издржливост за долготрајна употреба,исто така,добар квалитет може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот.тоа е цврста и отпорна,,кој обезбедува максимална сила и издржливост за долготрајна употреба,исто така,добар квалитет може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот.Одлични перформанси : Алуминиум Легура Кочница Рачка на Менувачот ужива таписерии изработка, што го прави има деликатна и мазен изглед,тоа е изградена на строга контрола на квалитетот стандарди, сигурен за користење,прецизност hined стожерот создаден за да се обезбеди совршено се вклопуваат,ЦПУ сечење, таписерии и мазни линии, додаток на декорација да го прави вашиот мотор да биде примамливо,боја заврши школка и арм, ritzy и луксузни да го прави вашиот мотор да биде привлечна.Висок квалитет : Мотоцикл Кочница Рачката е направен од висок квалитет на алуминиум материјал, долг животен век.Висок квалитет : Мотоцикл Кочница Рачката е направен од висок квалитет на алуминиум материјал, долг животен век.Висок квалитет : Мотоцикл Кочница Рачката е направен од висок квалитет на алуминиум материјал, долг животен век.без комплицирани потребни алатки, лесен за употреба,на крајот на топката заеднички ќе не попуштат и тие се чувствува добро кога заострените на целиот пат,кој ви овозможува да се ослободи од неволја на инсталација.тоа е цврста и отпорна,,кој обезбедува максимална сила и издржливост за долготрајна употреба,исто така,добар квалитет може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот.Висок квалитет : Мотоцикл Кочница Рачката е направен од висок квалитет на алуминиум материјал, долг животен век.тоа е цврста и отпорна,,кој обезбедува максимална сила и издржливост за долготрајна употреба,исто така,добар квалитет може да обезбеди посигурна гаранција за вашиот живот.

R

Избор на клиент