.

.

Дигитална Камера, Lecran FHD 1080P 36.0 Мега Пиксели Vlogging Камера со 16X Дигитален Зум, LCD Екран, Компактен Преносни Мини Камери за Студенти, Тинејџерите, Деца (Розева)

Дигитална Камера, Lecran FHD 1080P 36.0 Мега Пиксели Vlogging Камера со 16X Дигитален Зум, LCD Екран, Компактен

DEN 1175.76
Залиха

【FHD 1080 P & 36 MP Дигитална Камера】Опремен со FHD 1080 P резолуција и 36.0 мегапиксели, оваа дигитална камера ќе ви помогне да се фати највозбудливите моменти за паметење со добар квалитет на сликите или видео записите.Целосно се вклопува вашето барање, може да се забавуваат и да снимите прекрасни моменти со вашите пријатели, членови од семејството, и соучениците. 【Vlogging Рекорд & веб Камера】Поддршка на режим на видео, да се изгради-во микрофон, може да се добие јасна снимање видеа.Мини дигитален фото апарат исто така може да се користи како веб камера, може да има видео повици или да почне да живее стриминг да ги споделат работи на социјалните медиуми, само исклучи камерата, го поврзете со компјутер, притиснете го копчето за моќ и режим на копчето во исто време, тогаш тоа ќе веб камера режим. 【16 X Digital Zoom & Пауза Функција】Оваа дигитална камера поддржува 16 X дигитален зум, можете да зумирате или одзумирате слики со користење на W/T копчето.Пауза функција ви овозможува да го паузирате кога снимање или репродукција на видеа.И вграден во пополнете светлината ви помага да се земе квалитет на слики во темница. 【Преносни и Лесен за користење】Помали отколку паметен телефон, овој компактен преносни мини камерата е доволно мала да се вклопи во вашиот џеб, треба да се донесе насекаде, во секое време.И оваа точка-и-пука дигитална камера е супер лесно да работат и да се контролираат, договор за подарок за постарите, тинејџерите, деца, ученици и студенти. 【Мултифункционален Дигитален фото апарат & Гаранција】 Оваа мини камерата поддржува анти-се тресат, за откривање на лице, насмевка го фати, континуирано shotting, и авто-тајмер функција.Тоа доаѓа со две литиум батерија, USB кабел, пренослива торба, и lanyard јаже.Ние обезбедуваме совршен една година гаранција за сите купувања на било каков проблем, или сугестија, ве молиме да стапите во контакт со нас.

R

Избор на клиент