.

.

GODOX 34 Чадор за AD300 Про Флеш (Бела)

GODOX 34 Чадор за AD300 Про Флеш (Бела)

DEN 1800.00
Залиха

Godox 34" Чадор за AD300 Про Флеш (Бел) - Ограничена 1 Година Гаранција.Сребро За Внатрешни Работи.Се вклопува во CB20 Ранец.34" Бела Чадор од Godox е наменета за AD300 Про Flash и има asilver внатрешни работи.Тоа овозможува широка покриеност, со висок контраст, и значително зголемување на квалитетот на амбиентниот светлосни ниво.Сребрена боја на внатрешноста нуди specular светлина и е добро прилагодени за портрети и модата.Покрај тоа, овој модул е дизајниран да се вклопуваат во Godox CB20 Ранец.

R

Избор на клиент