.

.

ИЗВАДЕН СТУДИО 45 Расклопна Проѕирен Чадор ОН-035

ИЗВАДЕН СТУДИО 45 Расклопна Проѕирен Чадор ОН-035

DEN 1018.80
Залиха

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. .Патување големина Проѕирен Чадор.Дизајниран да биде портабилен и удобен. 20inch(50cm) кога е укината.Дијаметар : 45inch (115cm).Вратило дијаметар : 1/3inch (8мм).Дијаметар : 45inch (115cm).Одлична преносливост, дозволувајќи им на студио за осветлувањето било каде.Најголемата карактеристика на овој чадор е компактен виткање.Вратило дијаметар : 1/3inch (8мм).Вкупната должина на времето на виткање е за 20inch(50cm) и тоа е повеќе компактен од нормално " чадор.Складирање торба вклучени.

R

Избор на клиент