.

.

2 ПАРЧИЊА Екстра Долг Сатен Хаубата Спиење Капа Долго Хаубата за Коса, Плетенки Лабава Капа (Сини Цвеќиња+Шарени Облаци)

2 ПАРЧИЊА Екстра Долг Сатен Хаубата Спиење Капа Долго Хаубата за Коса, Плетенки Лабава Капа (Сини Цвеќиња+Шарени

DEN 191.76
Залиха

Ќе добиете 2 парчиња шапка.Материјал : Долга Коса Спиење Капа е направен од свилен сатен,која е мазна,сјајна и се чувствува како свила,многу удобен за носење.Димензии : Должина : 63cm/24.8",Ширина : 26cm/10.2".Одлично за долга коса,плетенки,кадрава коса,frizzy коса и жени со долга екстензии.Функција : Не само на спиење капа.Можете да го носат за миење на лицето, што го сочинуваат,или капење,па дури и вршење на работа,Тоа може да се задржи вашата фризура во исто време.Боја : Еко-боење,анти-статички обработка.Инструкции за перење : Рака мие,се проширил на сува.Боја : Сина Цвеќиња+Шарени Облаци.

R

Избор на клиент