.

.

36 Цврсто Дрво Чевли Клупата За Складирање Полици Седиште Организатор Entryway Ходникот Еспресо

36 Цврсто Дрво Чевли Клупата За Складирање Полици Седиште Организатор Entryway Ходникот Еспресо

DEN 496.80
Залиха

1. Добро дизајнирани чевли багажник, дејствува како столче, како и. 2. Премиум бамбус е одржлив на деца или возрасни. 3. Со 3 нивоа во истиот дизајн. 4. Лента стил го прави чевли рек стилски во изгледот. 5. Тоа им помага да се задржи вашата чевли во ред и да се направи вашиот дом чисти и уредни.Вовед : се обиде на овој 90cm Лента Моделот 3 Слоја Бамбус Столче Чевли Рек!Уникатен лента дизајн го прави овој чевли рек стилски.Како чевли багажник, тоа е дизајниран во 3 групи за складирање во ред.Во прилог на својата чевли рек функција, тоа е исто така убаво столче за да можете удобно да носат или ги тргнеме чевлите.Усвојување супериорен бамбус материјал и со парична казна изработка, тоа е цврст и издржлив да ја користите.Тоа е компактен објект, кој не заземаат многу простор!Само обидете се!Карактеристики : 1. Добро дизајнирани чевли багажник, дејствува како столче, како и 2. Премиум бамбус е одржлив на деца или возрасни 3. Со 3 нивоа во истиот дизајн 4. Лента стил го прави чевли рек стилски во поглед 5. Тоа им помага да се задржи вашата чевли во ред и да се направи вашиот дом чисти и уредни Спецификации : 1. Материјал : Бамбус 2. Боја : Еспресо 3. Димензии : (35.43 x 11.02 x 17.72)" (L x W x H) 4. Тежина : 9.47 lbs 5. Тежина Капацитет : 551 6 lbs. Просторот Помеѓу Основниот Капитал (Тиер : 6.1" 7. Просторот Помеѓу Дното Ниво и Кат : 3.35" Пакетот Вклучува : 1 x Чевли Рек 1 x Додатоци Пакет.

R

Избор на клиент