.

.

MORIGEM 3 Ниво Т-бар Накит Стојат, Мултифункционални Накит Организатор со Цврсто Дрво Послужавник за Нараквица, Ѓердан & Earring Екранот, Злато

MORIGEM 3 Ниво Т-бар Накит Стојат, Мултифункционални Накит Организатор со Цврсто Дрво Послужавник за Нараквица,

DEN 2349.60
Залиха

СОВРШЕНА КОМБИНАЦИЈА ОД МЕТАЛ & ДРВО - MORIGEM накит стојат користи неочекувани материјали за да се создаде модерен накит организатор дека е како убава како тоа е функционален.Со висок квалитет метал и цврсто дрво, овој накит кула е обврзана да се направи влијание секаде каде што ќе го прикаже тоа. 3-НИВО Т-БАР ДИЗАЈН - MORIGEM е низок, среден и висок мислења ви овозможи да се прикаже накит од сите должини, што го прави вашиот идеален ѓердан носителот, нараквица носителот, накит стојат и повеќе.EARRING СОПСТВЕНИЦИТЕ - Со 10 дупки на најниско пост, MORIGEM Т-бар накит кула е добра за чување и прикажување на студ обетки или било која варијанта на обрачот, капка, или dangle обетки.ДОДАТОЦИ ДРВО ДРЖАЧОТ на ОСНОВАТА MORIGEM е здрав и пондерирана дрво база двојки како сад за лесно складирање на прстени, часовници и сите други мали додатоци.Тоа е сигурно да се издвоите каде ќе го поставите тоа.СОВРЕМЕНИТЕ ЕСТЕТСКИ ДИЗАЈН - Оваа прекрасна и едноставен накит организаторот може да се користи на вашиот countertop, салон, суета, биро, ноќната и повеќе да ви обезбеди брз и лесен пристап до вашите додатоци.

R

Избор на клиент