.

.

RRigo Предиво Топката Winder Лесно да се Постави и Користи Рака Управувана Предиво Топката Winder 3.5 Унца Капацитет + 1PCS Прилагодливи Плетење Јамка Капчиња + 1PCS Капчиња + 1PCS Н

RRigo Предиво Топката Winder Лесно да се Постави и Користи Рака Управувана Предиво Топката Winder 3.5 Унца Капацитет

DEN 453.36
Залиха

Прилагодливи Плетење Јамка Капчиња : 2cm*2. Овие убави gadgets, бара малку собрание и лесно можат да бидат прикачени на секоја маса или работа површина без да се оштети.Пластични и Алуминиумски; 22cm*8.5 инчи-1 инч(1-3 CM) се разликува поради прирачник за мерење 2.5 унци на предиво, од чипка и прстите тежини да worsted и гломазна тегови. Имајте постојан темпо кога ќе го завртите се справи, не го направите тоа премногу брзо за да се избегне предиво tangles 5.Опис на производот: ????Карактеристики : 1. Пак лабава предиво во совршена одржување топката. ????ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Прилагодлив метал табела врвот менгеме, Не се лизга пластични текстура на база на winder , Лесно се инсталира работа на биро или клупата.Конечната боја на главната стока во вид,ве Молиме да се разбере.Ве молиме овозможи 0. ????СРЕЌЕН РАБОТА : Кога ќе се тресат машина,Ниско ниво на бучава кога се работи, па тоа нема да влијае на вашето расположение, може да се направи среќни и задоволни да работат.Големина : 22cm*8.Ние ќе го реши вашиот проблем побрзо, додека вие задоволство.Капчиња : Големина 3мм и 4mm. Сврти се справи со да на десната страна.

R

Избор на клиент