.

.

Beaupretty 4pcs Електрична Четка за заби Патување Случај Дише Држач, Четка за заби Четка за заби Складирање Кутија Случај Сад Организаторот за Туристички Кампување Учили?

Beaupretty 4pcs Електрична Четка за заби Патување Случај Дише Држач, Четка за заби Четка за заби Складирање Кутија

DEN 414.96
Залиха

водоотпорен, тоа и го задржува вашата електрична четка за заби чиста и сува.Може да ги испратите на вашите пријатели, оваа четка за заби случај може да донесе повеќе погодност за вас.Компактни димензии, лесен за носење, одлична за употреба на отворено.Може да складирање на електрична 2 четка за заби главата замени и една електрична четка за заби во тоа.Складирање кутија може да се заштити вашиот омилен уред настрана испакнатини учениците и гребнатини.Опис Ова е премиум електрична четка за заби носителот кутија.Поради неговите компактни димензии, лесен за носење, одлична за употреба на отворено.Тоа ви помага да се задржи вашата четка чиста и уредна.Може да се стави електрична четка за заби главата и една електрична четка за заби во тоа.Карактеристики - Боја : Црна, бела.- Материјал : ПП.- Големина : Приближно 22. 00 X6. 50 X4. 50cm/ 8. 65 X2. 55 X1. 77inch.- Компактни димензии, лесен за носење, одлична за употреба на отворено.- Може да складирање на електрична 2 четка за заби главата замени и една електрична четка за заби во тоа.- Складирање кутија може да се заштити вашиот омилен уред настрана испакнатини учениците и резервни играчи.- водоотпорен, тоа и го задржува вашата електрична четка за заби чиста и сува.- Може да ги испратите на вашите пријатели, оваа четка за заби случај може да донесе повеќе погодност за вас.- Боја : Црна, Бела.- Големина : 22x6. 5cm.Пакет Вклучувајќи : 4 x електрична четка за заби кутии.

R

Избор на клиент