.

.

Килибар Teething Играчка – Малку Bamber е Природен Килибар и Гума Жирафа Teething Играчка за Природни Teething Удобност – Пријатна Текстура Teething Играчка за Болка во Непцата – Teeth

Килибар Teething Играчка – Малку Bamber е Природен Килибар и Гума Жирафа Teething Играчка за Природни Teething

DEN 477.60
Залиха

100% Природни Производи – ова килибар teething играчка е направен од 100% природни производи – нема боење, бои или адитиви се користат и тоа е мирис слободни, хемиски слободни и нема маскирање агенти или ароматичните да се смени вкус или мирис.Килибар жирафа teething играчка – направени од комбинација на природен килибар и природна гума, оваа симпатична, жирафа во облик на teething играчка е светот-прва алтернатива за родителите кои би сакале да не користите килибар teething ѓердани.Природни смирувачки својства на килибар и гума – природен Балтички килибар има се користи со векови во двете Европа и Азија како помош за обезбедување на удобност.Природна гума е изведен од еколошки одржливи извори, изработка на овој сите природни производ безбедно место за бебето да се користи кога teething.Лесен за мали деца да се одржи дизајниран за мали деца да се одржи лесно во своите раце, овој килибар teething играчка е и забавно и практично во исто време, помагајќи им со teething и стимулирање на бебето сензорни способности премногу.Совршено бебе туш или добредојдовте подарок – нови родители ќе сакаат да ја добијат оваа бебе teething играчка како бебе туш подарок.Практичен teething играчка која е спакувана убаво и ќе дојде во рака, кога бебето ќе почне да се намали нивниот прв заб.Дизајниран за мали деца да се одржи лесно во своите раце, овој килибар teething играчка е и забавно и практично во исто време, помагајќи им со teething болка и стимулирање на бебето сензорни способности премногу.Рогови на Малку Bamber се одлични за постигнување на назад катници, кои често се причина и област на повеќето продолжено непријатност.

R

Избор на клиент