.

.

BJL Складирање на Изметот, Дрвена Врата Промена Чевли Клупата, Мулти-Функција за Складирање на Изметот, Облека Продавница, Троседот Столче, 11 Бои на Располагање за Ск

BJL Складирање на Изметот, Дрвена Врата Промена Чевли Клупата, Мулти-Функција за Складирање на Изметот, Облека

DEN 2366.40
Залиха

Материјал : дрво + СТП, големина : 100x40x43cm.Изметот површина е направена на СТП материјал, високо квалитетен водоотпорен материјал, мека и удобна, лесна за чистење, кружни тока декорација, убави и стилски.Исполнет со висок раст сунѓер, не е лесно да се деформира, sedentary не е уморен.Внатрешноста на столче е опремен со најлон drawstring за одредување на агол на отворање.Цврсто дрво столче нозе, добра стабилност, силна товарот капацитет, едноставна инсталација, против пролизгување мат, заштита на подот од гребнатини.На подложка за нозе е погодна за удобност и може да се користи како ниско столче, деца столче, троседот чај столче, складирање кутија или играчка кутија за удобни и релаксирачки чувство.Пространа простор ви овозможува да ги организирате вашите играчки, книги или други мали нешта да се задржи вашата дневна соба или канцеларија чисти.Боја : F.

R

Избор на клиент