.

.

Надворешни Blu ray DVD Диск,Ploveyy USB 3.0 Ултра Тенок 3D 4K Надворешни Blu Ray Плеер Писател Преносни BD/CD/DVD Режач Вози Полиран Метал Хром за оперативниот систем Mac OS, Windows 7/8/10,Linxus, Л?

Надворешни Blu ray DVD Диск,Ploveyy USB 3.0 Ултра Тенок 3D 4K Надворешни Blu Ray Плеер Писател Преносни BD/CD/DVD

DEN 1919.76
Залиха

Супер Брза за Читање на Blu-ray DVD CD 3 D дискови : Blu-Ray dvd плеер прочитајте CD дискови во до 24x, DVD диск во до 8x, и Blu-Ray диск на до 6x.USB3.0 пренос стандард, стабилен пренос на податоци брзина, максимум до 5 Gbps, кои далеку побрзо од традиционалните USB2.0(480 Mbps).Посилна грешка-исправување на способност.upports 3 D Blu-ray Диск, Прочитајте Blu-Ray DVD CD Поддршка WIN XP,VISATA,WIN7,WIN8,WIN10, MAC OS.Player софтверот на вашиот компјутер мора да поддржува Blu-ray формат, кога играте Blu-ray дисковите.Силно препорачуваме да се користи професионална софтвер за да се игра оваа производи, како што се Power DVD и Macgo Blu-ray Плеер. [Player софтверот НЕ е вклучен.].Нежен Надворешни Blu ray dvd Диск може да се користи во различни уреди.Plug and Play.Не вози дополнителни или софтвер потребен; Го поддржува Macbook windows7/8/10//Vista/ME / 2000. По-Продажбата на Поддршка : Можете да добиете bluray надворешен диск, еден прирачник за корисникот, и 12 месеци гаранција.Ако имате било какви прашања, ве молиме ни e-mail преку .Ние нудиме на 24 часа услуги на клиентите поддршка и слободен живот техничка поддршка.

R

Избор на клиент