.

.

SPNEC Копчето Switch светилка Спалната соба Ноќни Топло Модерен Минималистички Домаќинство Plug-во Кревет Табела Светилка Подарок Мода Акрилик Креативни Десктоп Светлин

SPNEC Копчето Switch светилка Спалната соба Ноќни Топло Модерен Минималистички Домаќинство Plug-во Кревет Табела

DEN 2874.48
Залиха

Материјал : Ние користиме високо квалитетни материјали, униформа и сјајна, не само за осветлување, но исто така и за вашата домашна декорација.Предности : Безбедно и лесно да се инсталира, наменета за ладење, заштеда на повеќе од 80% од енергијата и животната средина.Извор на светлина : E27 приклучок, погоден за напон 110 ~ 240 V, моќност 40 W максимум, но сијалица треба да се купи.Кога ќе светне на светлината, таа може да се изгради удобно и затоплување амбиент во соба и да ви донесе романтични чувства. 100% директно се продаваат од страна на нашата фабрика, професионални, да се фокусираат на квалитетот, повеќе поволна цена, не грижете се.Боја : Затемнување Switch Type : Биро Lamp Uses : спална соба ноќни lamp Material : Акрил, стакло, metal Size : 25*40cm Lighting простор : 8 - 15 ㎡Погоден wattage : 10-40 WLight код тип : E27 The број на светилки : 1 Include светилки : не included Switch тип : копчето switch Features : едноставен за инсталација, лесно да се clean Applicable извор на светлина : блескаво светилка / заштеда на енергија светилка / LED bulb Decorative стил : Ретро nostalgia This осветлување тела обезбедува живописни слики за вашиот дом и продавници, совршено осветлување и декоративни цели.Пратката не ги вклучува сијалица, и нашата светлина чашката е универзална, можете да го купите во вашата близина на продавница.Се применуваат за : Салон,кујна,Спална соба,Студија Сала,Ресторан, Коридор, кафуле,бар,клуб.Пакетот вклучува : Табела Светла * 1 Plug конвертор * 1 This ноќ стојат светла, исто така, е голем дар за вашето семејство или пријатели.

R

Избор на клиент