.

.

ONGHAHYIS Четка за заби Првенство Случај Кампување Патување Празници Protable Отворено Патување Четка за заби Складирање Кутија Носителот на Забот Кригла Крпа и Паста за з

ONGHAHYIS Четка за заби Првенство Случај Кампување Патување Празници Protable Отворено Патување Четка за заби Складирање

DEN 510.24
Залиха

ONGHAHYIS. "зачувај просторот и да ви понуди големо искуство кога патувате или чистење на соба.Она што е уште поважно, тоа не само што може да се четка за заби чаши но исто така и како вода очила.Преносни четка за заби чаша, да ги задржи вашите четки за заби се чисти; не нула кожа, или кои било предмети во вашата торба; тоа може да се четка за заби, паста за заби, чешел во еден сад, да направат вашето патување повеќе удобен и зачувате вашата торба е простор.Патување четка за заби случај пластични е направен of PP материјали кои се цврсти, трајни.идеален за употреба големина, тоа може да содржи речиси сите видови на четки за заби.Боја : 01.

R

Избор на клиент