.

.

Cowboystudio 40 инчи Рефлексивни Црна и Златна Фотографија Студио Чадор

Cowboystudio 40 инчи Рефлексивни Црна и Златна Фотографија Студио Чадор

DEN 639.12
Залиха

Пакет димензии : 68.58 cms L x 5.334 cms W x 3.555 cms H. тип на Производ : Камера Други Додатоци.пакет количина : 1. Земја на Потекло : Кина.Чадори се лесни за употреба и лесно да се носат секогаш кога ќе им треба.Злато поставата значи дека ќе се предупредат, дури и осветлување од вашиот strobes или флеш.Овој чадор е одраз повеќе светлина од проѕирен чадор или меки-кутија. 40" во дијаметар; Внатрешните злато поставата одразува светлината и ја прави вашата слика потоплите; Надворешниот црна поставата држи несакани светлина се рефлектира во вашиот фото; Лесно да се соберат/расклопување; Компактен и лесен за чување.

R

Избор на клиент