.

.

Бели Празни Јајце Krabičkách за Пилешко Јајца – Половина Дузина Јајца Krabičkách – Целулоза Влакна Јајце Фах Носителот – Погоден за Семејството, Фарма, на Пазарот, Кампув?

Бели Празни Јајце Krabičkách за Пилешко Јајца – Половина Дузина Јајца Krabičkách – Целулоза Влакна Јајце Фах Носителот

DEN 454.80
Залиха

✅ ВИСОК КВАЛИТЕТ : Нашата јајце krabičkách се направени од врвен квалитет пулпа и хартија, што го јајцето фах носители доволно силен да се задржи вашата јајца безбедно. ✅ ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Ние ви обезбеди со природно biodegradable јајце контејнери, рециклираат и compostable. ✅ МУЛТИ-ЦЕЛ : хартија јајце krabičkách се погодни за повеќе usages.Можете да ги користите за да ги зачувувате вашите јајца, за пакување на јајца за продажба, или на патување. ✅ ОРИГИНАЛНИ ЈАЈЦЕ ДИЗАЈН : Нашата обновливи јајце krabičkách функција природни јајце дизајн коцки.Јајцата ќе се вклопи во удобно. ✅ 30 ПОФАЛНА НАЛЕПНИЦИ : Секоја јајце картон пакет доаѓа со 30 налепници за истекот датуми.Половина Дузина Јајца Картон Секоја јајце картон е дизајниран да се вклопуваат 6 јајца удобно.На картон, исто така, има затворањето на дизајнот да се задржи вашата јајца непроменети за максимална безбедност.Едно пакување содржи 20 парчиња бело јајце krabičkách.Храна Одделение Материјал Нашите обновливи јајце krabičkách се направени од врвен квалитет и храна-одделение пулпа и хартија материјал безбедно за вас и за околината.Без токсични хемикалии може да влијае на вашиот јајца кога се чуваат во krabičkách.Издржливи & Обновливи На фарма-свежо јајце krabičkách се од врвен квалитет за да служи за многу години, давајќи им вредност за вашите пари.Можете да повторна употреба нив онолку пати колку што е возможно, дома или во вашиот бизнис.

R

Избор на клиент