.

.

Мраз Дробилката, Прирачник Мраз Дробилката, Мраз Конус Пијалак Машина, Сок Млеко Чај Кафе Рака Дробилката(боја:сина,големина:121220cm)

Мраз Дробилката, Прирачник Мраз Дробилката, Мраз Конус Пијалак Машина, Сок Млеко Чај Кафе Рака Дробилката(боја:сина,големина:121220cm)

DEN 280.80
Залиха

◆Храна одделение ABS смола е безбеден и хигиенски : храна одделение задебелена ABS смола може директно да контакт со храната, висока цврстина, безбедни и хигиенски, мазен изглед без burrs. ◆Нерѓосувачки челик двојно ножеви произведуваат деликатна мраз : задебелена нерѓосувачки челик двојно ножеви направете го тоа лесно да се скрши мразот брзо и направи пијалаци повеќе деликатна. ◆Прирачник : Некомпетентни мраз дробилката-можете да го скрши мразот насекаде со тресење на чудак со рака-без електрична енергија.Раката чудак е удобно да се одржи и ви помага лесно да се направи снег конуси. ◆Дебела рачка со удобен контрола : рака-кршен мраз, едноставна операција, безбеден и удобен, децата, исто така, може да лесно да работат. ◆Анти-пропадна подлога дизајн е анти-пропадна и стабилна : четири анти-пропадна влошки на дното за да се избегне лизгање и назад за време на употребата, што е стабилен и удобен.Производ параметри : име на Производ : Надградба рака-извит мраз дробилката Напон : 220 V/50 HZ Материјал : ABS/КАКО смола/нерѓосувачки челик Карактеристики : рака-извит дизајн, двојно ножеви, нежен кршен мраз Функција : Бричен мраз, кршен мраз, итн.Прашува : 1. Кога мерење рачно, Производ големина може да варира од 1 ~ 3cm. 2. Поради интензитетот на светлината, овој производ ќе имаат одредена боја разлика.Ова е нормален и неизбежен.Ви благодариме за разбирањето! 3. Оваа продавница има повеќе различни видови на производи, добредојдовте во мојата продавница.

R

Избор на клиент