.

.

25 КОМПЈУТЕРИ Големи Очи Игли за Шиење, 1.33 инчен Крои Игли, рачно изработени од Кожа Игла Везови Тема Игла, од не ' Рѓосувачки Челик Предиво Игли за Плетење со 3.3 инчен

25 КОМПЈУТЕРИ Големи Очи Игли за Шиење, 1.33 инчен Крои Игли, рачно изработени од Кожа Игла Везови Тема Игла, од

DEN 76.56
Залиха

Големи Очи Крои Игли Сет : пакетот вклучува 25 парчиња големи очи игли за шиење и транспарентна игла шише.Добар Квалитет Игли за Шиење : Нашата игли се направени од не ' рѓосувачки челик и навистина стабилни, тие лесно може да се добие преку ткаенина.Лесно за Чување : Овие игли за шиење доаѓаат со транспарентни игла шише каде што можете лесно може да го носи и да ги чува.Лесен за Користење : Овие игли се одлични за крои, шиење и изработка на проекти.И окото е доволно голема што вие всушност може да се види конец во игла.Широко се Користи : Во прилог на шиење ткаенина, овие игли за плетење, исто така може да се користи за кожа шиење, што паричници, ремени, итн.Големина : 1.33 во Големина : Игли за Шиење : 3.8 cm/1.5 во Игла Шише : 8.5 cm/3.3 во Овие игли се направени од не ' рѓосувачки челик и навистина стабилни, тие лесно може да се добие преку ткаенина и кожа.Се користи за needlepoint, крос-бод, и украсни крои.Голем уникатен подарок или личен допир на било crafter е залив на алатки.

R

Избор на клиент