.

.

ДДП 3 ЕЕЗ Стоматолошки ADSON Облекување помош на пинцета 12CM Форцепс Serrated СОВЕТ Подигање Клешти Инструменти

ДДП 3 ЕЕЗ Стоматолошки ADSON Облекување помош на пинцета 12CM Форцепс Serrated СОВЕТ Подигање Клешти Инструменти

DEN 191.76
Залиха

3 ЕЕЗ СТОМАТОЛОШКИ ADSON ОБЛЕКУВАЊЕ ПОМОШ НА ПИНЦЕТА 12 CM ФОРЦЕПС SERRATED СОВЕТ ПОДИГАЊЕ КЛЕШТИ ИНСТРУМЕНТИ.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА.КОЛИЧИНА : 3. НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА ДДП.ДДП 3 ЕЕЗ СТОМАТОЛОШКИ ADSON ОБЛЕКУВАЊЕ ПОМОШ НА ПИНЦЕТА 12 CM ФОРЦЕПС SERRATED СОВЕТ ПОДИГАЊЕ КЛЕШТИ ИНСТРУМЕНТИ.

R

Избор на клиент