.

.

ZzWwR Гроздобер Лимон Остава Флорални Крпа Салфетки, Сет од 6 20 x 20 Инчи Soft & Удобно Полиестер Вечера Салфетка за Семејството, Ресторан, Свадби, Партии

ZzWwR Гроздобер Лимон Остава Флорални Крпа Салфетки, Сет од 6 20 x 20 Инчи Soft & Удобно Полиестер Вечера Салфетка

DEN 407.76
Залиха

Премиум Полиестер+ Сатен Праска Кожата.Увезени. [Великодушно Големина] 6 ручек салфетки по пакет.Екстра Големи Димензии 20 x 20 инчи ширевте, 10 x 10 инчи укината.Идеален за заштита на површини од кондензација или delicately бришејќи прсти помеѓу мезе. [Мека голема како хотел салфетки, свадба салфетки, ресторан салфетки, банкет табела салфетки, коктел салфетки и како партија табела салфетки.Zz Ww R РАЗЛИЧНИ КРПА САЛФЕТКИ Надевам дека Сите Вие да Уживате во вашето Јадење Искуство со овие Креативни Дизајниран Крпа Салфетки.Zz Ww R Ние, како млада и иновативна бренд се обезбеди највисок квалитет и повеќето уникатни предмети да се направи животот поудобен.Најновиот проект табела салфети се вешто се произведени со силни и издржливи ткаенини што се одржува целокупната светлина и форма за годините што доаѓаат.Карактеристики вклучуваат : ^^Екстра Големи Димензии 20 Инчи Од 20 Инчи ширевте, дојдоа во пакет на 1 КОМПЈУТЕР/4 PCS/6 PCS. ^^Премиум квалитет трајни полиестер, мазна се чувствуваат како сатен, мека и сјајна праска кожа, ткаенина. ^^Повеќенаменски : Погодна за внатрешна или надворешна употреба, Одлична за употреба со возрасни и деца дома или во комерцијална settings.Совршен за украсување.Тренди отпечатоци се совршен за лекување на вашите гости додека сте хостинг семејство вечери , свадби , коктел забави.Денот на благодарноста вечера, Божиќ храна, одмор настани, свадба приеми, или само редовни домашна употреба! ^^Лесно да се одржуваат : Дамка Отпорни и Згаснат Отпорни Машина Пријателски Ткаенина, совршено за обновливи по многу мие, машина за миење без нивната боја исчезнат.Answer : ___________________________ Note : дигитални слики ние се прикаже имаат најмногу точни боја е можно.Сепак, се должи на разликите во компјутерски монитори, може да постојат варијации во боја помеѓу актуелната производ и вашиот екран.Ние навистина го цениме тоа, ако ние би можеле да добијат некои повратни информации за нашите производи или услуги откако ќе ја добиете вашата цел, Така што ќе може да се подобри.Ако имате било какви прашања ве молиме да контактирате со услуга, ние ќе ви обезбедиме со најголем број на задоволително решение, ви Благодарам многу за вашата доверба!.

R

Избор на клиент