.

.

BN-ЛИНК 48ft Отворено String Lights-Smart Надвор String Lights-24 LED Светилки Dimmable & Shatterproof, 2.4 GHz Wi-Fi & Bluetooth Стан Контрола, Работи со Алекса/Google Дома, IP65 Водоотпорен & Проширување

BN-ЛИНК 48ft Отворено String Lights-Smart Надвор String Lights-24 LED Светилки Dimmable & Shatterproof, 2.4 GHz

DEN 427.20
Залиха

Глас и Стан Контрола : BNLINK smart патио string светлина е компатибилен со Алекса и Google Домашна Помош за слободни рацете со користење на едноставни гласовни команди.Или далечински го вклучите/исклучите преку HBN Smart/Tuya Smart Стан, на вашиот телефон од секаде (2.4 GHz Wifi мрежа само).Dimmable и Продолжи : Stepless затемнување од 1% до 100% осветленост и max врска до 2 жици за да одговара на различни прилики.Мекото сјај и флексибилност и се овозможи да се создаде совршена атмосфера за патио, двор, дек, бистри, кафе, пергола, gazebo, свадбен, итн.Распоредот и Тајмер Функција : Прилагодите распоред за да светне BNLINK отворено string светла автоматски преку BNLINK Smart App, e.г.вклучете на зајдисонце и Исклучување на изгрејсонце, време на Божиќ Сезона.ETL-Листата и IP65 Водоотпорен : BNLINK Smart Патио Светлина е ETL-листата, што гарантира сигурност и издржливост.IP65 водоотпорен сертификати кои овие string светлата се погодни за употреба на отворено.Заштеда на енергија и Гаранција : Led технологија се намалува потрошувачката и до 80%, без губење на осветлувањето или на квалитетот, при снимањето на вашиот пари.На животниот век на нашите LED Lumiled Светилки може приближно последните 20,000 часа и трае 5 пати подолго од блескаво светилки.Производите се гарантира со нашите грижете се-бесплатно 15-месеци гаранција.BN-ЛИНК LED Smart Отворено String Светла се УЛ Наведени и IP65 Водоотпорен,што значи дека тие се во можност да го издржат дожд или сјај.Овие LED светилки даваат безвременски естетски додека заштеда на енергија!.

R

Избор на клиент