.

.

Ноктите Сликарска Четка Декорација за Полнење, Kalolary Помине Уметност Алатки за Почеток Полнење со Пеперутка Помине Уметност Налепници за Сјај на Ноктите Уметност Ч

Ноктите Сликарска Четка Декорација за Полнење, Kalolary Помине Уметност Алатки за Почеток Полнење со Пеперутка

DEN 311.76
Залиха

- 1 Тркалезна четка помага во создавање на различни потези модели. 【Широка Примена】Kalolary помине уметност декорација комплет се совршени за двете професионалци и почетници.Помине Уметност Rhinestones имаат различни големини, бои и облици, со додавање на брендот и сјајот и гламурот на вашиот помине уметност. 【Практични на доградба на Акрилни Нокти Сликарски Четки Поставите】Постојат 15pcs на доградба на акрилни нокти уметност четки во разни форми со мека и еластична најлон четка за коса, вклучувајќи Фан Четка Шема Четка Лагер Четки Рамни Четки и др. - 2 Вертикален гел четки може да ги привлече многу силна 3 D уметнички ефект на сликите. - 4 Рамни четки може да се користи за цртање 2 D шарени слика и четка сјајот sequins или од тебе. - 1 Dotting pen може да помогне во создавање на многу мали точки ефекти на ноктите. - 1 Сликарска Четка-парична казна доволно да се создаде најмалата на деталите, доволно флексибилен за да работи околу помине без никаков напор.Kalolary Помине Уметност Четка за Полнење, 3 D Помине Уметност Алатка Комплет Наместен со Ноктите Сликарска Четка за Нокти Dotting Алатки Пенкало Помине Разголување Лента Линија Пеперутка Помине Уметност Налепници Помине Фолија Помине Сјајот на Ноктите Rhinestones за Помине Уметност Оркестарот 15 Помине Уметност Четка за Нокти Дизајн - 3 Лагер четка може да ви помогне во креирање на ленти (долги линии), разголување удар шеми и др.Исто така погоден за лична употреба или за домашна употреба, совршен за вашата партија или модерен изглед.Пакетот Вклучува : 15 x Помине Уметност Дизајн Четки 10 x Избрани Бои Помине Разголување Лента 2 x Помине Уметност Rhinestones (24 Мрежи, 12 Различни Бои) 1 x Помине Сјајот Sequins (12 Мрежи) 5 x Помине Dotting Пенкало 1 x Помине Фолија Налепница (12 Мрежи, 4 Различни Бои) 6 x Пеперутка Помине Уметност Налепници♥Топло Совети : Ако производот се појавува било која недостасува или оштетен, ве молиме контактирајте со нас во времето, ние ќе бидеме посветени за да се реши проблемот за вас и враќање на средствата. - 1 Детали четка-Како што сугерира името на оваа четка се користи за додавање детали за вашите нокти дизајн, и има многу добра прецизност ефект.Тоа е исто така се користи во четкање вишокот собираат прав или сјајот премногу.Овие четки, исто така, помош во изработка на 3d помине уметност користејќи акрилик прав и мономер.Ќе добиете прави линии со овие четки со леснотија.Ви овозможува лесно да се подготви различни дизајни, нерешено исклучителна 3 D модели и точка цвеќе, се создаде убава нокти сликарство.

R

Избор на клиент