.

.

Мраз Дробилката, 300kg На Кршен Мраз На Час, од не ' Рѓосувачки Челик Двоен Нож Кршен Мраз, Бар/Чај Shop/Суши Ресторан [Енергетска Класа А++]

Мраз Дробилката, 300kg На Кршен Мраз На Час, од не ' Рѓосувачки Челик Двоен Нож Кршен Мраз, Бар/Чај Shop/Суши Ресторан

DEN 1836.00
Залиха

◆Решетки дизајн : анти-јавните не посипете мраз.На решетки дизајн не само што го спречува јавните, но, исто така, ја забрзува брзина на избричи мраз. ◆3 L голем капацитет : надградба да се зголеми капацитетот барел за да се задоволат потребите на мраз во продавница и лесно да се одговори на патнички сообраќај. ◆Погоден за повеќе наврати : Тоа може да се користи во многу наврати, и барови, млеко чај продавници, и се суши ресторани лесно може да се справи со неа. ◆ Коцки мраз на различни форми : коцки мраз на разни форми може да се погоди, со дијаметар и должина не поголема од 5cm.Плоштадот коцки мраз, куршум мраз, круг мраз, млеко пијалаци, и големи коцки мраз сите се прифатливи. ◆Брз мраз-кршење на : нерѓосувачки челик двоен нож дизајн, носат-отпорни, и корозија-отпорни, двојно се надополни еден нож, побрзо мраз кршење и повисока ефикасност.Производ параметри : име на Производ : Ice Дробилката износ од кршен мраз : 300kg/h Оценет напон : 220 V Номинална фрекфенција : 50/60 HZ Брзина : 1450r/мин Производ нето тежина : 7kg Производ бруто тежина : 8.3 кг Моќност : 350 W Производ големина : 51*20*58cm Прашува : 1. Кога мерење рачно, Производ големина може да варира од 1 ~ 3cm. 2. Поради интензитетот на светлината, овој производ ќе имаат одредена боја разлика.Ова е нормален и неизбежен.Ви благодариме за разбирањето! 3. Оваа продавница има повеќе различни видови на производи, добредојдовте во мојата продавница.

R

Избор на клиент