.

.

Г. Д. Т Претпријатија Ремени Висок Стол Замена На Рака, Ткаенина, Браун

Г. Д. Т Претпријатија Ремени Висок Стол Замена На Рака, Ткаенина, Браун

DEN 1960.80
Залиха

Лесно да се инсталира.Го спречува детето од лизгање од стол.Помага да се задржи децата безбедно во чаир.Земја на потекло : Индонезија.Ова платно рака е замена за hc-100 Серија високи столови од G. T. E. Brown висок стол замена за рака од страна на Г. Д. Т Претпријатија, објект # РЕМЕНИ, Собирање : висок столици, UPC : 015845131215, материјал : ткаенина, се продаваат поединечно.

R

Избор на клиент