.

.

TigerShark 6 Инчен Пескарење Дискови 6 Дупка Влажно и Суво Ронки 3000 20pcs Пакет Специјални Анти Ги Слој Филм Зелена Линија Кука и Јамка Dustless Случаен Орбитал Сандер Хартија У

TigerShark 6 Инчен Пескарење Дискови 6 Дупка Влажно и Суво Ронки 3000 20pcs Пакет Специјални Анти Ги Слој Филм

DEN 407.76
Залиха

Филмот назад е најдобар избор за сува и влажна пескарење апликации направи извонредна површина.Не солза лесно во текот пескарење на работа и тоа е одлична за рабови, краеви, и неправилни форми.Направени со премиум жито, силна смола обврзници и специјални stearated слој обезбедува супериорни перформанси и подолг живот.Посебни смола над смола лепливоста технологијата го намалува бомбардирањето проблеми.Вклучува : 20pcs Ронки 3000 дискови.Големина : G3000/20 PCS.

R

Избор на клиент