.

.

Паметни Чекори Џери Жирафа Штракаат и Teether

Паметни Чекори Џери Жирафа Штракаат и Teether

DEN 59.76
Залиха

TEETHER И ШТРАКААТ : Паметни Чекори " Џери Жирафа Штракаат и Teether може да се користи како штракаат, поттикнување на бебиња да се започне со учењето да се сфати и задржете.ТЕКСТУРА TEETHER : Џери Жирафа е дизајниран со различни текстури за да се стимулира и да го активирате малку сопствената љубопитност.Текстура области се совршени за смирување бебе е заболување.ЛЕСНИ ЗА ЛЕСНО да ги СФАТИ И ЗАДРЖЕТЕ : Лесни и лесен-за-земи форма за штракаат и teether е совршен за деца е малку раце.БЕЗБЕДНО, ИЗДРЖЛИВ И ЛЕСЕН ЗА ЧИСТЕЊЕ : Паметни Чекори " Џери Жирафа Штракаат и Teether е машина за миење садови безбедно, BPA free и може да бидат санирани во жешка, врела вода.На мека и текстура teether играчки се издржливи и ќе биде на вашето бебе е најдобро друштво за секој chomp и chow.СОВРШЕН ЗА 3 МЕСЕЦИ & UP : Дизајнирани за 3 месеци и до – новороденчињата, бебе момчиња, и бебе девојки.На Паметни Чекори, ние го цениме секој развој и учење фаза за вашите скапоцени малечки.Паметни Чекори " Џери Жирафа Штракаат и Teether се совршени за 3 месеци+ новороденчињата, помагајќи им да ги смири непцата кога нивните заби почне доаѓаат во.Природата-инспириран жирафа облик teether е направена со различни текстури за да се стимулира и да го активирате малку сопствената љубопитност.Оваа teether играчка може да се користи и како штракаат, дозволувајќи и на бебињата за да се развие координација и да научат како да се сфати и задржете.Паметни Чекори " Џери Жирафа Штракаат и Teether е направен со BPA free и машина за миење садови безбедно материјали, па родителите може да се чувствуваат безбедно кога бебињата се игра со нивните нови омилени teether!Џери Жирафа Штракаат и Teether е опремен според Чекор 1 на Паметни Чекори програма.

R

Избор на клиент