.

.

Коса Отстранување Восок Грав, Одложување Hairgrowth Depilatory Восок Depilatory Восок Грав Depilatory Тврд Восок Восок Монистра за БАЊАТА за Домашна Употреба за Лице за Шанса Салон(Ја?

Коса Отстранување Восок Грав, Одложување Hairgrowth Depilatory Восок Depilatory Восок Грав Depilatory Тврд Восок

DEN 470.16
Залиха

Depilatory Тврд Восок Монистра е погодна за двете жени и мажи да ги користат, која е практична алатка за тело отстранување на влакна.Depilatory Тврд Восок Монистра може да се користи за отстранување на влакна на лицето, пазувите, рака, нога, грб, бикини делови и други делови од телото.Коса Отстранување Восок Монистра се специјално произведени според човечкото тело, коса структура, како што се губење на должина и цврстина, што ќе биде подобро за отстранување на косата, или да се одложи нејзиниот раст.Не depilatory хартија се потребни, топлина восок грав и се применуваат восок директно на кожата со шпатула, лесен за употреба.Depilatory Восок Монистра се постигне брзо отстранување на влакна, отстрани вишокот на косата од коренот, го инхибираат растот на косата. 1. Усвојува природните и благи состојки за да се обезбеди тоа е и без стимулација за вашата кожа.2. Брзо отстранување на влакна, отстрани вишокот на косата од коренот, го инхибираат растот на косата.3. Посебни произведени според човечкото тело, коса структура, како што се губење на должина и цврстина, што ќе биде подобро за отстранување на косата, или да се одложи нејзиниот раст.4. Тоа може да се користи за отстранување на влакна на лицето, пазувите, рака, нога, грб, бикини делови и други делови од телото.5. Не depilatory хартија се потребни, топлина восок грав и се применуваат восок директно на кожата со шпатула, лесен за употреба.6. Авто-запечатување за пакување, и за обновливи, лесно за чување и користење.

R

Избор на клиент