.

.

Новите Премиум германски Нерѓосувачки Стоматолошки Автоклав Стерилизација Касета Рек Кутија Послужавник за 7 Инструменти Розова

Новите Премиум германски Нерѓосувачки Стоматолошки Автоклав Стерилизација Касета Рек Кутија Послужавник за 7 Инструменти

DEN 1387.20
Залиха

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ НА ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК, ИСТО КАКО СЛИКА.НОВИОТ ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК 1 СЕКОЈ Стоматолошки Стерилизација Касета Рек Фах Кутија за 7 Стоматолошки Хируршки Инструменти.Мало Value >99 ДОЛАРИ!ASTM СТАНДАРД ТИП 304 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БРЕНДИРАНИ CYNAMED САД Висок квалитет Медицински Стандарден германски Челик и Медицински Одделение Силиконски Полици.На силиконски полици може да бидат земени за чистење.Autoclavebale и Sterilizable.Има 7 Инструменти.Монтажни и lockable дизајн, лесно да се чисти Димензија : 7.0" * 3.5" *.ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ на ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК ИСТО КАКО СЛИКА НОВИОТ ГЕРМАНСКИ ЧЕЛИК 1 СЕКОЈ Стоматолошки Стерилизација Касета Рек Фах Кутија за 7 Стоматолошки Хируршки Инструменти Мало Value >99 ДОЛАРИ!ASTM СТАНДАРД ТИП 304 од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК БРЕНДИРАНИ CYNAMED САД Висок квалитет Медицински Стандарден германски Челик и Медицински Одделение Силиконски Полици.На силиконски полици може да бидат земени за чистење.Autoclavebale и Sterilizable.Има 7 Инструменти.Монтажни и lockable дизајн, лесно да се чисти Димензија : 7.0" * 3.5" *.

R

Избор на клиент