.

.

LUTER Прилагодливи Плетење Прстен Плетенка Јамка Капчиња Јамка,Паун со Отворен Прст Прстен,Предиво Водич Прстот на Носителот за Побрзо Плетење

LUTER Прилагодливи Плетење Прстен Плетенка Јамка Капчиња Јамка,Паун со Отворен Прст Прстен,Предиво Водич Прстот

DEN 143.76
Залиха

【Сет Вклучува】ќе добие 3 pack прилагодливи плетење прстени,доволно количество за вашето семејство е секојдневна употреба. 【Големина】И внатрешен дијаметар и висина на плетенка циклуси се 0.79 инчен/2cm,на отворен дизајн ги направи костим за сите големината на прстите. 【Bendable и Здрав】опашот плетенка циклуси се направени од висок квалитет сребро-обложено бакар,удобно и лесно да се носат,може да се прилагоди за многу пати. 【Се направи Побрзо Плетење】Поправат предиво во Прст прстени за полесно плетење или crocheting.Нема повеќе плускавци и не треба да се гори предиво повеќе. 【Симпатична Прст Прстени】Идеален дар и украс за свадба,драма се покаже и партија фустани.Карактеристики : Материјал : бакар Боја : сребро Производ Големина : 2 x 2 x 2cm/0.79 x 0.79 x 0.79 Инчен Пакет Тежина : 10g/0.02 lb Пакет Големина : 8 x 6 x 1.9 cm/3.1 2.3 x x 0.78 во Пакет Includeds : 3 x Предиво Водич Прст Прстен.

R

Избор на клиент