.

.

Tamwell Биче Прстен Клешти со 200 Поцинкуван Биче Прстени - Прави Пролет-Натоварени Клешти за Полнење за Тапацир, Ограда, Bungee Мозок, Колбаси и Месо, Црева

Tamwell Биче Прстен Клешти со 200 Поцинкуван Биче Прстени - Прави Пролет-Натоварени Клешти за Полнење за Тапацир,

DEN 359.76
Залиха

Биче прстен клешти за полнење; Поставување на Исправен клешти заврши со 200 биче прстени; Лесно crimping и затворање.Едноставен за употреба; Ергономски и удобно не се лизга пластични обложени рачки; Лево или десно раце употреба.Пролет Натоварени лесно да се одржи биче прстени во место; Компатибилен со повеќето биче прстен големини до 0.75 инчи.Идеален како авто и мебел тапацир алатка; За канапи, биче жица мечување, кафези, мрежи, колбас клипови.Издржливи Plier е околу 7-инчен во должина; 3/4-инчен биче прстени изработени од rustproof поцинкуван челик.Биче Прстен Клешти со 200 Биче Rings Reduce Fatigue Ergonomic и Comfortable These Tamwell клешти направи crimping и прицврстување биче прстени бриз.Пластични-обложена мек зафат се справува со се удобно и ергономски.Тие се, исто така, пролет-натоварени да се намали заморот.Виткање биче прстен е напор.Ќе можат да работат со часови без да се уморни.Convenience Simple Една Рака Use These лесни клешти се мали и лесни за употреба.Тие се дизајнирани да бидат работел со една рака и може да се користи со еднаква леснотија страна или на лево или на десно-handers.Versatility For сите ваши Прицврстување Needs These клешти се дизајнирани за да го затворите одделните прстени и се компатибилни со повеќето големини на биче прстени до 3/4 инчи.Ова значи дека тие се совршени за широк спектар на проекти.Тие се идеални за текстил и мебел и автомобили.Тие може да се користи во колбас одлуки да crimp на црева.Тие може да се поправи кабли и bungees.Употреба на ткаенини, пребивање, животински caging и стапици, синџир линк и биче жица мечување и огради.Прецизност Trimming Sharp и Durable These клешти се дизајнирани со ритам во носот да се одржи вашите биче прстен безбедно место во вилиците за леснотијата на користење и затворање.Тие се изработени од квалитетни материјали и ќе ви обезбеди со години на служба.Екстра Value200 x 3/4-инчен Биче Прстени Included Pliers доаѓаат во комплет со 200 времето отпорни поцинкуван челик биче прстени за да се добие вашиот проект започна веднаш се Вклучени во оваа понуда - 7-инчен Директно Биче Прстен Клешти - 200 x Биче Прстени.

R

Избор на клиент