.

.

30pcs Sandpapers 8 Дупка 5 инчен Пескарење Дискови Кука и Јамка 3000 Жито Влажно и Суво Sandpaper за Случаен Орбитал Сандер Автомобилската Метал Пескарење Полирање

30pcs Sandpapers 8 Дупка 5 инчен Пескарење Дискови Кука и Јамка 3000 Жито Влажно и Суво Sandpaper за Случаен Орбитал

DEN 335.76
Залиха

【Песок Хартија Различни Пакет】Песок труд вкупно вклучува 30pcs sandpaper ронки 3000. Влажно и Суво Sandpaper е добро за мелење, полирање. 【Влажни и Суви Користење Пескарење】Направени од премиум силициум карбид и водоотпорен хартија се користи напредна технологија на производство.Идеален за мокра и сува пескарење.Влажни пескарење може да минимизирање на гребење, да се спречи sandpaper од затнување со прашина, ги отстранува лабава абразивни честички, и го намалува воздушни прашина. 【Кука и Јамка Поддршка 】Пескарење дискови направен од високо-квалитет на Силициум карбид.кој е издржлив и анти-затнување.Кука и јамка подлога, премиум назад со 8 дупки, кои се дизајнирани за ефикасно прашина екстракција и го прави ронки отстранување и замена на брз и издолжува животот на секој диск. 【8 Дупки Дизајн】8 Дупки Дизајн може да специјално избегне затнување на прашина, честички во абразивни изработка на хартија долготрајни. 【Широко Апликации】Sandpaper за дрво, камен, лак површина, огледало површински третман како што се предните светла полирање.Широко се користи во брусење и полирање на метални и неметални материјали на различни комплексни површината рѓа и случајни орбитал сандер.Само изборот на sandpaper ронки за вашиот проект.

R

Избор на клиент