.

.

ITrims Автомобил Phone Држач за Тојота Такома -2022 Автомобил Табла Планината Мобилен Телефон Cradles Прилагодливи Телефон Стојат Носител на Универзалната Компатибилен со П?

ITrims Автомобил Phone Држач за Тојота Такома -2022 Автомобил Табла Планината Мобилен Телефон Cradles Прилагодливи

DEN 1531.20
Залиха

Примена : Овој автомобил телефон носителот одговара за Тојота Такома 2016-2022. Телефонот планината со брзо ослободување на копче и прилагодливи се стега рацете, лесна инсталација.Направени од врвен квалитет пластични & алуминиумска легура, строги фабрика КК тест, со висок квалитет.Широк Компатибилност : автомобил табла планината е универзална компатибилен со i Phone, Samsung и повеќето паметни телефони и уреди.Answer : ___________________________ Note : инструкции за Инсталација не се вклучени.Ако какво било прашање во врска со производот инсталација, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, ние ќе се обезбеди стручно водење.Услуга : ве Молиме не двоумете се да ни кажете ако било какви прашања, ние ќе се потрудиме да ви помогне.Примена : Овој автомобил телефон носителот одговара за Тојота Такома 2016-2022 Широк Компатибилност : автомобил табла планината е универзална компатибилен со i Phone, Samsung и повеќето паметни телефони и уреди Нашиот автомобил додатоци одговара на оригинална опрема стандарди за да се обезбеди тие работат и да одговара исто како и оригиналот, совршено одговараат на вашиот автомобил Пакетот Вклучува : 1 Сет.

R

Избор на клиент