.

.

Бостон Акустика Duo-јас Плус IPhone/IPod Клупа AM/FM Стерео Радио и Часовникот Функции (Сјаен Црн) (Укинати од страна на Производителот)

Бостон Акустика Duo-јас Плус IPhone/IPod Клупа AM/FM Стерео Радио и Часовникот Функции (Сјаен Црн) (Укинати од

DEN 3714.72
Залиха

Работи со i Phone & Направени за i Pod.Интегрирани i Pod клупа со видео излез трошоци вашиот i Pod или i Phone.Прецизност AM/FM stereo тјунер.Dual високи перформанси 3½ инчен full range звучници.Bass Trac аудио обработка за чист бас на сите слушање нивоа.Дуото јас Плус е i Phone/i Pod Клупа со AM/FM Стерео Радио и часовникот функции.Опција 1 : слушајте ја вашата омилена музика и листи со песни додека го полните вашиот i Phone/i Pod.Опција 2 : уживајте бучава слободен прием на уште далечна радио станици.На разноврсна Дуо јас плус нуди голем систем за звук што одговара на буквално насекаде — вашето семејство соба, кујна, канцеларија, или сите овие и многу повеќе.Со двојно аларми и Бостон е 360 степени snooze Бар, Дуо јас плус, исто така, го прави голем кревет радио — и можете да бидете сигурни за будење на музиката што ја добива ви се случува.Единствена форма на Дуо јас плус е едно копче на своите исклучителни перформанси.Лево и десно полн спектар на говорници се изолирани едни од други во одделни акустична комори за богатите, различни стерео звук.Друга клучна е заштитен Бас Trac аудио обработка за чист бас на сите слушање нивоа.Двете технологии работат заедно за да се достави неверојатно реални репродукција на вашата омилена музика — во кој било жанр, каде и да сте.

R

Избор на клиент