.

.

Siskiyou Спортски NCAA Небраска Cornhuskers Унисекс Патување Поставена Четка за заби и Патување Случај

Siskiyou Спортски NCAA Небраска Cornhuskers Унисекс Патување Поставена Четка за заби и Патување Случај

DEN 611.76
Залиха

Официјално лиценцирани Колеџ производ.Услужни влакната за удобност.Гума за џвакање massagers страни на влакната.Случајот е 7.75 инчи долго, 1.25 инчи широка и .75 инчи длабоко да одговара на повеќето стандардни четки за заби.Четката и случајот функција Небраска Cornhuskers графика.Зошто има здодевни стара четка за заби, кога ќе можат да имаат МВП на четки за заби!Овој кул Небраска Cornhuskers четка за заби карактеристики јасни тим графика на тимот боја на четка за заби.Ова не е едноставна новина објект, иако, тоа е високо-квалитетни хигиена уред со услужни влакната за нежно чистење и гума за џвакање massagers страни на влакната.Четката доаѓа со патна случај во кој тим бои и лого.

R

Избор на клиент