.

.

ПУМА Жените Осигурач Крстот Тренер

ПУМА Жените Осигурач Крстот Тренер

DEN 1623.12
Залиха

100% Гума.Синтетички единствена.Горниот обезбедува поголем, посилен став за подобрени перформанси.Внатрешни midsole за ниско на земјата шок апсорпција.Издржливи PUMAGrip гума соединение што ги обезбедува сите-површина влечење.Вертикална flex линии за да се обезбеди подобрување на metatarsal нога splay.Воведување на нашиот најголем технички сила тренер, на Осигурувачот.Изграден со нашите спортисти, за најтешките вежби и regernerated за култура.Осигурувачот е дизајниран за сосема нов минатата со поширок пети кутија за пети сила да им даде на нашите спортисти поддршка каде што е најпотребна.Со внатрешна midsole за ниско на земјата шок апсорпција на спарени со PUMAGrip, нашиот нов гума влечење техника, спортист секогаш ќе се чувствуваат избалансиран и сигурно во било тренингот.Осигурач носи нов и уникатен дизајн јазик со свежи алтернативни брендирање да внесете нов простор на пазарот.

R

Избор на клиент