.

.

Upetstory Дуксери Pullover Sweatshirt за Момчиња Девојчиња 6-16 Години Тинејџери Џемпер

Upetstory Дуксери Pullover Sweatshirt за Момчиња Девојчиња 6-16 Години Тинејџери Џемпер

DEN 479.76
Залиха

95% Полиестер, 5% Spandex.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Материјал : 95% Полиестер + 5% Spandex, Супер Меки, Лесни, Удобен и Блиску до Вашата Кожа.Карактеристики : прилагодлив drawstring хауба, кенгур џебови, Качулка Вратот, долг ракав, pullover.Ова е мека светлина тежина women' s качулка, не се толку дебели како sweatshirt но совршен за есента и почетокот на зимата.Повод : Погоден за секоја прилика, како што Дневно се Носат, Градинка, Основно Училиште, Средно Училиште, Средно Училиште, Клуб, Спортски, Отворено, Пролет, Есен, Божиќ Ден.Дизајн : различни шарени цртежи и современи модели, како што се Животни, Boho, цветаат цвеќиња, диносаурус, животни, сончоглед, волкот, плажа, вратоврска боја, галакси ѕвезденото небо, Мексиканската шарени, леопард, на цртан филм мачка и кучиња.Секојдневен стил : качулка со голема кенгур џеб, топло децата раце и складирање мал објект, како копчиња, слушалка,картички и сл.Мека боја донесе симпатична изглед за оваа децата дуксери.Пар ова дете sweatshirt со панталони, фармерки, leggings да се направи вашето дете повеќе модерен и згодна.Деца Дуксери за Момчиња Девојчиња : Случај : Погоден за секојдневен носат, партија, клуб, спорт, фитнес, трчање, на отворено, на училиште, дома, на патување, тимот униформа, семејството облека, неколку носат.Фантастични подароци за Роденден, Празник или Божиќ за деца, момчиња, девојки, тинејџерите, семејството и пријателите.

R

Избор на клиент