.

.

Чудат PCVG3-PK01 се Спојуваат Универзален USB Докинг Станица, Розова

Чудат PCVG3-PK01 се Спојуваат Универзален USB Докинг Станица, Розова

DEN 959.76
Залиха

Скривам-далеку кабел за управување го прави лесно да се stow жици и елегантни, криви назад им овозможува на вашата електроника да nestle во место.Четири USB места се дизајнирани да ја наполните двете дното поврзани додатоци како i Pad или i Phone и несакани поврзани оние како камери или Боровинки.Вашиот gadgets, се соочуваат со вас, па можете да ја проверите на " ем секогаш кога ќе треба.Спојуваат докинг станица покажува исклучите вашиот електроника, додека тие се задолжени.Жиците се лизга во лесно, останете во место со помош на мека TPE костец, и да останат надвор од очите.

R

Избор на клиент