.

.

Светлата Поклопец на Леќите на Автомобил Светла Lense Јасно Поклопец на Леќите со Автомобил Светла Перспектива Јасно се Покријат Headlamp Леќа Случај одговара за BMW Сери?

Светлата Поклопец на Леќите на Автомобил Светла Lense Јасно Поклопец на Леќите со Автомобил Светла Перспектива

DEN 1992.00
Залиха

Scratchproof : Заштита на страна светилки од влијанието и пад.Лесен за инсталација : без промени се потребни.Бренд нови : Светлата покрие 100% сосема нов светлата леќа капа.Произведени според строги контрола на квалитет стандардите, дизајн се подобрени за да се подобри издржливост.Високо-квалитетни материјали : На светлата поклопецот е направен од високо-квалитет транспарентен пластични материјали, што има добра отпорност, стабилност, отпорност на абење и долготрајна издржливост.Заштита сијалица : Тоа е многу погоден за заштита на внатрешната светилка од гребење или судир, ефективно зголемување на работниот век на ламбата и доаѓаат на возачот.Едноставен начин да им даде на вашиот автомобил е чиста и нов изглед.Совршен за заштита на внатрешниот светилки од нула или пад.Лесно да се инсталира, совршено се вклопуваат за вашите оригинални автомобил.Бренд нови светла поклопец на леќите.Ја заменува вашата светлата леќа, и одговара на повеќето резервни домување.Им даде на вашето возило чист и уреден изглед!Совршен за оние кои се избледени или yellowed леќи!Светлата поклопец на леќите на држи вашиот автомобил светла чиста и безбедна.Им даде на вашето возило да се чисти и да се ревитализираат, ажурирани се погледне!.

R

Избор на клиент