.

.

Сад Сушење Багажник, Veckle 2 Ниво Компактен Јадење Управување со Utensil Носителот & Под Полицата Жица Кошница, Veckle 6 Компјутери Дома Чување Кошеви Виси Кошеви, Пакет Паке?

Сад Сушење Багажник, Veckle 2 Ниво Компактен Јадење Управување со Utensil Носителот & Под Полицата Жица Кошница,

DEN 671.76
Залиха

Компактен Дизајн Простор за Заштеда на енергија : модерни јадења фен може да се одржи 17 плочи, и пространа дното може да се стави на различни чинии, чаши, чинии, чинии супа која се целосно од вас, избор; На монтажни првенство држач за 6 чаши, 3 Мрежа прибор за јадење кофа складирање повеќе садови, заштеда на countertop простор.Имајте Countertops Сува : потрошувачка фах на сушење решетката за јадења со едно од страна на отворање може да се фати на вишокот вода и исцедете тоа без проблеми во мијалникот; На дното на прибор за јадење кофа може исто така автоматски да се исцеди водата во дренажниот послужавник за да се избегне акумулација на вода и чувајте го на чиста и уредна.Здрав Силна товарот тест за да се обезбеди стабилност на вашата кујна и не е лесно да се деформира.Повеќе за Употреба : Широко се користи оваа виси кошница slide-во рамките полица за бања, кујна складирање, спална соба гардероба, канцеларија биро или било кабинет вилијам.Се зголеми Просторот за Складирање : Тоа може да се одржи, чаши, садови за храна, храна заврши, зачини, салфети, dinnerware или било какви објекти; ве Молиме мерка прво, пред купување.Ако сакате една од овие, можете да го купите одделно подолу.

R

Избор на клиент