.

.

Покачена Куче Чинии, POLTSAK Прилагодливи Покрена Куче Сад за Мали Кучиња и Мачки, Трајни Бамбус Мачка Куче Храната Сад Стојат Милениче Фидер со 2 Нерѓосувачки Челик Ча

Покачена Куче Чинии, POLTSAK Прилагодливи Покрена Куче Сад за Мали Кучиња и Мачки, Трајни Бамбус Мачка Куче Храната

DEN 671.76
Залиха

Две големи капацитет на садот се направени од не 'рѓосувачки челик, тие се анти-' рѓа, машина за миење садови безбедно и лесно да се чисти и одржува.По нашето истражување, откривме дека долготрајната употреба на обичните пет чаши може да предизвика здравствени проблеми.Со цел да се направи вашето домашно милениче растат здрава, ние дизајниравме нови миленичиња сад - Покачена Куче Сад.Answer : ___________________________ Note : Кога инсталирање на поставените куче чинии, ако трудот не е лесно да го вметнете во врвот плоча, може да им помогне на инсталација од занишан двојно N-во облик на мирување.【6 Прилагодливи Височини】 POLTSAK прилагодливи куче сад стојат со надградена двојно N-форма дизајн, постојат 6 прилагодливи височини и 2 агли за да изберете од(15° поместување и рамен).Забелешка : Тоа не е погоден за големи кучиња.Ние имаме професионална R&D тим да се обезбеди најдобрите производи за вашите миленици.Изберете нас да се направи вашето домашно милениче растат здрава и среќно!.Покрај тоа, покачена куче сад може да се расклопуваат за складирање кога не е во употреба за да се зачува простор.POLTSAK е посветена на дизајнот и истражување на пет чаши.И научни и разумен дизајн и високо-квалитетни материјали направи постабилна и издржливи. 【Трајни Бамбус Материјали & Нерѓосувачки Челик Сад】 На покачена куче чаши за мали кучиња се направени од високо-квалитетни природни и мирис за слободни бамбус, одлична изработка, здрави, еколошки и издржливи.81", која е погодна за мачки и мали кучиња во различни фази од детството до зрелата возраст.Во прилог, со цел да се направи крена куче сад се повеќе стабилни и не е лесно да се слајд кога вашето домашно милениче е јадење, ние, исто така, даде далеку сет не се лизга нозете, може да се држи под нозете на мирување кога ќе им треба.Со прилагодување на врвот плоча, навалена куче сад може да му овозможи на вашето домашно милениче со висина од 2. 【Стабилен и Не се Лизга】 На чудни куче сад е научно докажано и разумно дизајнирани и опремени со два фиксни оптоварување за да се направи тоа многу стабилна.Ова го покрена куче внесувач е одличен избор за вашето домашно милениче.Или можете да контактирате со нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат. Супер лесно да се соберат без никакви алатки и завртки.Покрај тоа, куче сад застане е фино полирани и премачкани со лак за да се направи на неговата површина е мазна и високо водоотпорен. На 15-степен навалите дизајн да може ефективно да промовира варењето на храната, намалување на абдоминална дистензија, вратот и заеднички притисок за време на хранење.

R

Избор на клиент