.

.

Гумени Тркала, со Алуминиумска Легура Центар Пневматски Гуми Силен Стисок за Електрична Scoote

Гумени Тркала, со Алуминиумска Легура Центар Пневматски Гуми Силен Стисок за Електрична Scoote

DEN 854.40
Залиха

Пневматски тркала, да се осигура дека притисокот на центар е речиси еднакво насекаде, така што центар не е лесно да се деформирани.Одлична шок ефект на апсорпција, брза топлина дисипација, силна потпора и добар анти‑пропадна перформанси.Направени од високо‑квалитет на природна гума, отпорни на абразија, добра цврстина, и долг животен век.Лесен и удобен да го инсталирате, не бара сложени операции и алатки.Со спецификација на 6x2, што е одлична замена за старата или оштетени гуми.Функција : 1. Пневматски тркала, да се осигура дека притисокот на центар е речиси еднакво насекаде, така што центар не е лесно да се деформирани.2. Одлична шок ефект на апсорпција, брза топлина дисипација, силна потпора и добар анти‑пропадна перформанси.3. Направени од високо‑квалитет на природна гума, отпорни на абразија, добра цврстина, и долг животен век.4. Лесен и удобен да го инсталирате, не бара сложени операции и алатки.5. Со спецификација на 6x2, што е одлична замена за старата или оштетени гуми.Спецификација : Предмет Тип : Пневматски Wheel Material : Гума + Алуминиумски Alloy Diameter : Прибл. 160mm/6.3 in Axle : Прибл. 8mm/0.3 во Пакет Листа : 1 x Пневматски Тркала.

R

Избор на клиент