.

.

Kohler К-14661-4-CP Loure Бања Потоне Тапа, Една Големина, Полиран Хром

Kohler К-14661-4-CP Loure Бања Потоне Тапа, Една Големина, Полиран Хром

DEN 415.20
Залиха

Две-се справи со широка тоалетот славина за 8 во.16 во.Центри карактеристики единствена вдлабнати вентил за инсталација.KOHLER завршува спротивстави на корозија и tarnishing, надминува индустрија издржливост стандарди во текот на два пати.Течност дизајн линии за олеснување на чистење.Се справува со претходно собрани на вентили за да се поедностави процесот на инсталација.Дувачкиот изградба.Дувачкиот вентил тела.Четврт-претвори washerless керамички диск вентили.За 8" (203 mm) или 16" (406 mm) центри.Стационарни spout.Pop-up мозоци со лифт род и tailpiece.Water Sense Уверение.Kohler Керамички Диск Valving Надминува Индустрија Долговечност Стандарди од страна на Над Два Пати, Обезбедување на Трајни Перформанси за Живот.Kohler Завршува Спротивстави на Корозија и Tarnishing.Солидна Месинг Конструкција за Трајност и Сигурност.Kohler е Новиот Сув-Матични Платформа е Пробив Дизајн кој Практично го Елиминира Тапа Протекување.Опис на производот со Комбинирање на елегантни профил со подобрена корисност, loure воведува класично модерен изглед на вашата бања оркестарот.Ова неверојатно современа потоне тапа нуди дворци дизајн со чисти и мазни линии.Еден пар на минималистички рачката на менувачот се обезбеди удобно и стилски операција.Опремена со лесен-за-инсталирајте и течење-слободен ultraglide вентили, ова loure славина е дизајниран за прецизност и сигурност, како и стил.Од Производителот На елегантен дизајн на Loure надополнува секоја современа бања, додека новиот Ultra Glide вентил технологија нуди подобрени перформанси и сигурност.Широко распространета дизајн нуди дворци се погледне, и уникатен испорака технологија овозможува невиден степен на контрола над температурата и протокот, обезбедување искуство кое е едноставна, сензуална и сечење на работ.

R

Избор на клиент