.

.

Benjara Quatrefoil Печатење на Ткаенина Тапациран Дрвена Клупа со Шарки Складирање, Голем, Теал Сината и Крем

Benjara Quatrefoil Печатење на Ткаенина Тапациран Дрвена Клупа со Шарки Складирање, Голем, Теал Сината и Крем

DEN 6045.84
Залиха

Тоа се состои од еден складирање Клупата само.Тоа карактеристики quatrefoil печатење на текстил и шарки седиште складирање; поддржани од страна на заострените нозе.Здрав дрво или иверица изградена рамка Обвиткан со quatrefoil печатење на ткаенина.Целокупната димензии : 16 инчи во должина x 36 инчи во ширина x 18 инчи во висина.Идеален за седење решение за entryway, Спална соба и дневна соба.Оваа голема големина декоративни клупата е совршен за да се даде повеќе решенија во мебел амбиент.Здрав изградена со користење на дрво и иверица, овој класичен потрага правоаголна Складирање Клупата е покриена со quatrefoil печатење на ткаенина.Одликувајќи се со убава модел во теал Сината и Крем сенка, ова декоративни складирање клупата дрвени заострените нозе во браун заврши.Оваа неверојатна инклузија е идеален да се користи во секоја соба од дневната соба да спалната соба како дополнителна седишта за lounging.

R

Избор на клиент