.

.

НОВИОТ S Видео Композитни AV Кабел Кабелот за Xbox360 ТВ Игра

НОВИОТ S Видео Композитни AV Кабел Кабелот за Xbox360 ТВ Игра

DEN 316.56
Залиха

Платформа : XBOX 360 Состојба : Нова Боја : Црна Производителот/Бренд : KMD Тежина : 0.8125 lbs.Софтвер Compability : Универзална Вклучува : 1 XBOX 360 SAV Кабел Тагови : Microsoft S-AV Кабелот РКА Композитни Карактеристики : S-Video AV Кабел за Xbox 360 позлатени, Заштитени кабли за максимална јачина на сигналот Долго време, Шест метри должина за практично користење, исто Така, компатибилен со стандардот РКА AV влезови!.

R

Избор на клиент