.

.

100pcs Бели Големи Не Ткаени Шанса Ленти за Коса Отстранување Восок Лента Лицето Тело Нога Восок Ленти Epilating Ленти за Човекот&Жените Ленти Убавина Алатки

100pcs Бели Големи Не Ткаени Шанса Ленти за Коса Отстранување Восок Лента Лицето Тело Нога Восок Ленти Epilating

DEN 1063.20
Залиха

100pcs Бели Големи Не Ткаени Шанса Ленти за Коса Отстранување Восок Лента Лицето Тело Нога Восок Ленти Epilating Ленти за Човекот&жените Ленти КАРАКТЕРИСТИКИ : ЧИСТИ И ХИГИЕНСКИ-овие расположливиот восок ленти задржи шанса здрава, чиста, и санитарни.нашите prewaxed ленти направи тоа лесно да се добие салон резултати дома.Се ПРИМЕНУВААТ ЛЕСНО-по спроведувањето на депилација восок, ќе се применуваат депилација труд под кожата и повлечете ја нагоре во однос на косата.КОРИСТЕЈЌИ МЕТОД-по спроведувањето на восок на кожата, се стави на лента и притиснете се додека таа цврсто се држи за да восок слој, тогаш солза лента off (ленти, не содржат восок за себе)ШИРОКА ПРИМЕНА-овој производ треба да се користи во врска со депилација восок.нашите prewaxed ленти направи тоа лесно да се добие салон резултати во home APPLY ЛЕСНО-по спроведувањето на депилација восок, ќе се применуваат депилација труд под кожата и повлечете ја нагоре во однос на косата.ШИРОКА ПРИМЕНА-овој производ треба да се користи во врска со депилација восок.ХАОС-БЕСПЛАТНО, СТРЕС-СЛОБОДЕН-овие пред-восок пре-сече ленти преземе сите хаос и guesswork надвор од at-home тело коса шанса.повторување на чистење на косата на кожата барем три до четири пати, а потоа се применуваат анти-губење на течности.СУПЕРИОРНА ВРЕДНОСТ-пакет contai 100 ленти не-плетени восок ленти,може да ги исполни вашите различни потреби.ДОЛГОТРАЈНИ И БОЛКА-СЛОБОДЕН-да се постигне долготраен мазност со процес кој е како болка-бесплатно, како е можно.ХАОС-БЕСПЛАТНО, СТРЕС-СЛОБОДЕН-овие пред-восок пре-сече ленти преземе сите хаос и guesswork надвор од at-home тело коса шанса.

R

Избор на клиент