.

.

Carolina Herrera Убавина Подарок 212 Секси Келн 1.7 оз тоалетната вода Спреј за Мажи

Carolina Herrera Убавина Подарок 212 Секси Келн 1.7 оз тоалетната вода Спреј за Мажи

DEN 988.32
Залиха

Тоа е многу заводлива мирис со врвот белешки на bergamont и мандарина.Големина/Тип : 1.7 оз тоалетната вода Спреј.Одлично за вечер носат. 212 Секси Келн од страна на Carolina Herrera, Започна во 2004 година ова е уште една голема прилог на наплата .Тоа е многу заводлива мирис со врвот белешки на bergamont и мандарина, блискиот белешки на gardenia и cardamom и база белешки од сандаловина и ванила.Одлично за вечер wear.By Carolina Herrera за Мажи.

R

Избор на клиент