.

.

Црвена Етикета Абразиви 3 Инчен X 50 Нога 80 Ронки Премиум Јамка (Чувствував), Поддржан Спремен-за-Сечење Платно Пескарење се Тркалаат за Кука и Јамка Тапан Сандерс

Црвена Етикета Абразиви 3 Инчен X 50 Нога 80 Ронки Премиум Јамка (Чувствував), Поддржан Спремен-за-Сечење Платно

DEN 1187.76
Залиха

Прецизност се сечат за да одговараат кука и јамка тапан сандерс бараат 3" пескарење ленти.Јамка (чувствував) поддршка Премиум Црвено Алуминиум Оксид (А/О) Жито Тешки X-тежина поли/памучна крпа поддршка Смола Над Смола Сврзување.Големина : 80 Ронки.

R

Избор на клиент