.

.

Сатенски Наредени Хаубата Спиење Beanie Ноќ Капа за Спиење Маска Кадрава Коса Заштита Шапка Пациенти се Грижи за Жените и Мажите

Сатенски Наредени Хаубата Спиење Beanie Ноќ Капа за Спиење Маска Кадрава Коса Заштита Шапка Пациенти се Грижи за

DEN 335.76
Залиха

100% Задоволство - Ако поради некоја причина не сте задоволни со било кој производ од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Високо-квалитетни материјали - Нашите Свилен Сатен Спиење Капа за Кадрава Коса надворешниот слој е направен од дише чист памук , со мека текстура, поставата е направен од високо-квалитет Spandex сатен. -ЛЕСНО МИЕЊЕ : Измијте се со ладна вода само на нежна циклус.Заштита на Вашата Коса - Нашата целосна покрие високо-квалитетни сатен капи се спречи вашата косата од сушење предизвикани од триење помеѓу косата и абсорбента материјал како памук.При виткањето на коса во the pride, тоа исто така може да се задржи на воздухот е пропустливост на скалпот на сите времиња.Тоа не е лесно да се деформира после миење, па како да се зголеми работниот век на производот.Со нашата коса хаубата beanie ,кој може да се заштити вашата коса и да ја задржите вашата фризура.Ултра-тенок и еластична мека еластична бенд го прави ова мека beanie одговара на повеќето глава големини.Еластична затворање.Помага за здрава коса фоликул раст и опаѓање на косата и превенција на болестите. - ЗА ЗДРАВА КОСА : Вашата коса, ја задржува својата природна влага за време на вашиот ноќ време на спиењето.Широк Спектар на Апликации - На headwrap е погодно во секојдневна употреба.Заклучување на влага и намалување на косата кршење. -СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ ЗА СИТЕ ГОЛЕМИНИ на афро, кадрави, брановидни, директно, долго или кратко.Тоа ќе направи да се чувствувате безбедно бидејќи beanie може да се носи на вашата глава цела ноќ, за да се задржи вашата коса во место.Намалување на времето што го трошат на нега на коса во утринските часови и да добиете повеќе слободно време за да направите значајни работи, како што спие малку подолго.Slub памук има предности на дише и кул.Прилагодлива Големина Дизајн - Најновите на капи за капење) за жени и мажи прилагодлива големина дизајн,им дава сила на нашиот сон шапка може да се вклопи во главите на повеќето големини,свила спиење ззп може да се задржи главата безбедни и стабилни.

R

Избор на клиент